листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Koregirana odluka za rasporeduvanje na ostvarenata dobivka za delovnata 2018 godina 


koregirana odluka za rasporeduvanje na ostvarenata dobivka za 2018 godina.pdf

Објавено на: 07.08.2019 14:19:12
Документ БР.: DOC_12287-39/2019
Урнек: Распределба на добивка