листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на ОИЛКО 01.01-30.06.2019.pdf

Објавено на: 13.08.2019 09:46:24
Документ БР.: DOC_10191-419/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации