листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-30.06.2019 ГОДИНА


001.jpg

Објавено на: 13.08.2019 14:05:02
Документ БР.: DOC_10191-421/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации