листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2019 година


Триглав - финанскиски извештаи 01- 06.2019.xls

Објавено на: 20.08.2019 09:42:50
Документ БР.: DOC_26441-60/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.