листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација: 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Горан Антевски, член на Надзорниот одбор, се стекна со 405 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

 

Објавено на: 21.08.2019 14:50:49
Документ БР.: DOC_10191-445/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации