листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи 01.01.- 30.06.2019


Консолидирани фин.извештаи 01.01.-30.06.2019 .xls

Објавено на: 02.09.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-121/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.