листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2019


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2019.xls

Објавено на: 02.09.2019 14:47:47
Документ БР.: DOC_26441-123/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.