листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2019


01.01-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 02.09.2019 14:47:52
Документ БР.: DOC_26441-124/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.