листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2019


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2019 (1).docx

Објавено на: 02.09.2019 14:47:55
Документ БР.: DOC_10191-509/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации