листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки акционер со над 5%


DS Smith proposal of new decisions on agenda-11.09.2019_Rev_COS_signed.pdf

Објавено на: 19.09.2019 16:00:11
Документ БР.: DOC_13285-188/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери