листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

МАКОТЕКС - Предлог одлуки за Собрание на акционери

 


Предлог одлука за избор на член на ОД.pdf

Објавено на: 25.09.2019 14:55:19
Документ БР.: DOC_13285-190/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери