листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до берза


Известување согласно член од Правилата за котација_25.09.2019.pdf

Објавено на: 25.09.2019 16:13:35
Документ БР.: DOC_10191-526/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации