листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација Пекабеско АД известува за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 

 


Javen povik za sobranie 2019g.pdf

Објавено на: 30.09.2019 08:38:22
Документ БР.: DOC_10109-137/2019
Урнек: Јавен повик за собрание