листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 108 акции на Макпетрол А.Д .pdf

Објавено на: 09.10.2019 14:35:06
Документ БР.: DOC_12291-30/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции