листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 16.10.2019 15:17:42
Документ БР.: DOC_13285-200/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери