листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2019 до 30,09,2019 год.


9 Месечно известувања-Градски Трговски Центар А.Д.Ск.2019 год..xls

Објавено на: 24.10.2019 14:21:10
Документ БР.: DOC_12298-7/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.