листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените резултати за период јануари- септември 2019


Коментар за остварените резултати Q32019 Охридска Банка.pdf

Објавено на: 25.10.2019 09:09:37
Документ БР.: DOC_10191-549/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации