листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение  за остварените разултати на Технокомерц АД-Скопје


Образложение за остварени резултати 01.01 30.09.pdf

Објавено на: 31.10.2019 14:14:28
Документ БР.: DOC_10191-566/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации