листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание


odluka so zainteresirana strana fructal_V2.docx
Predlog odluka za sopstveni akcii.docx

Објавено на: 31.10.2019 15:55:38
Документ БР.: DOC_13285-207/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери