листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Povik za sobranie - 06.12.2019.docx

Објавено на: 05.11.2019 09:17:28
Документ БР.: DOC_10109-154/2019
Урнек: Јавен повик за собрание