листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik na sobranie 06.12.2019


Повик за Собрание до Нова Македонија - ОГЛАС.docx

Објавено на: 06.11.2019 09:07:45
Документ БР.: DOC_10109-155/2019
Урнек: Јавен повик за собрание