листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

odluki za sobranie 06.12.2019


Одлука за свикување на собрание 2019.docx

Објавено на: 06.11.2019 09:07:53
Документ БР.: DOC_13285-208/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери