листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

godisen izvestaj od UO za 2019


Годишен извештај У.О 2018 - ОГЛАС-2.docx

Објавено на: 06.11.2019 09:08:15
Документ БР.: DOC_13285-210/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери