листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Godisen izvestaj od NO za 2018 god


Извештај Н.О 2018 - ОГЛАС.doc
Извештај Н.О 2018 - ОГЛАС.doc

Објавено на: 06.11.2019 09:36:27
Документ БР.: DOC_13285-212/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери