листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Јавен повик.pdf

Објавено на: 08.11.2019 14:10:12
Документ БР.: DOC_10109-156/2019
Урнек: Јавен повик за собрание