листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, 

Известување за промена во органите на управување на МАКОТЕКС експорт - импорт АД Скопје 


Promena na organi na upravuvanje.pdf

Објавено на: 07.11.2019 14:11:40
Документ БР.: DOC_12285-62/2019
Урнек: Измени во органи на управување