листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СТОКОПРОМЕТ АД Биланс на успех 01.01-30.09.2019


СТОКОПРОМЕТ АД Биланс на успех 01.01-30.09.2019.xlsx

Објавено на: 07.11.2019 14:10:51
Документ БР.: DOC_12298-49/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.