листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД Прилеп објавува неревидиран биланс на успех до 30.09.2019


Nerevidiran bilans na uspeh 01.01-30.09.2019.xlsx

Објавено на: 08.11.2019 09:00:08
Документ БР.: DOC_12298-51/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.