листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех 01.01-30.09.2019 година


Образложение за остварените резултати 01.01-30.09.2019 година.doc

Објавено на: 15.11.2019 15:30:29
Документ БР.: DOC_10191-626/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации