листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Вкупен број на акции


3. Вкупен број на акции.pdf

Објавено на: 22.11.2019 14:31:54
Документ БР.: DOC_10191-632/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации