листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните  ФИ за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2019


Образложение кон консолидираните ФИ за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2019.doc

Објавено на: 29.11.2019 14:13:54
Документ БР.: DOC_10191-637/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации