листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2019 


Објаснување кон консолидирaниот биланс на успех 30.09.2019.docx

Објавено на: 29.11.2019 14:14:36
Документ БР.: DOC_10191-638/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации