листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ве известуваме дека Собранието на акционери закажано за 06.12.2019 година не се одржа поради немање кворум.

Објавено на: 10.12.2019 09:03:02
Документ БР.: DOC_10191-643/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации