листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


ЈАВЕН ПОВИК за Собрание -16.12.2019г.docx

Објавено на: 11.12.2019 08:35:08
Документ БР.: DOC_10109-166/2019
Урнек: Јавен повик за собрание