листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Odluka za izbor na clenovi na odborot na direktori


IMG_0010.pdf
IMG_0011.pdf

Објавено на: 11.12.2019 14:18:27
Документ БР.: DOC_12285-67/2019
Урнек: Измени во органи на управување