листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka na promena na statut


IMG_0013.pdf
Пречистен текст Статут.docx
IMG_0014.pdf

Објавено на: 11.12.2019 14:18:36
Документ БР.: DOC_12283-165/2019
Урнек: Други одлуки од собрание