листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

.


odluka za izmena na statutot.pdf
odluka za otpovikuvanje clenovi.pdf
odluka za izbor na clenovi na odbor.pdf

Објавено на: 17.12.2019 08:42:59
Документ БР.: DOC_12283-167/2019
Урнек: Други одлуки од собрание