листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Odluki od Sobranie na Akcioneri 19.12.2019 - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 20.12.2019 09:10:47
Документ БР.: DOC_12283-168/2019
Урнек: Други одлуки од собрание