листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Во прилог корегирана објава за личните податоци за Драган Китановски - номиниран за член на Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола


Драган Китановски - лични податоци- номиниран за член на Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола.doc

Објавено на: 30.01.2020 08:47:44
Документ БР.: DOC_13285-6/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери