листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Стопанска банка АД – Скопје објавува Јавен повик за учество на 47-та седница на Собранието на акционерите на Стопанска банка АД - Скопје:

 


Јавен повик_47-ма седница на Собранието на акционерите на Стопанска банка АД – Скопје.docx

Објавено на: 31.01.2020 14:07:01
Документ БР.: DOC_10109-4/2020
Урнек: Јавен повик за собрание