листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлука за Собрание на акционери


2. Предлог одлука за задолжување, заложување на недвижен и подвижен имот....pdf

Објавено на: 03.02.2020 14:18:36
Документ БР.: DOC_13285-8/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери