листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Агроплод АД Ресен Годишните  финансиски извештаи ќе ги објави до 16.03.2020година

Објавено на: 12.02.2020 09:19:40
Документ БР.: DOC_10191-27/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации