листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1 - 31.12.2019 година.


Неревидирани финансиски извештаи - ТТК Банка АД Скопје - 31.12.2019.xls

Објавено на: 12.02.2020 14:15:16
Документ БР.: DOC_26445-3/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.