листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известуваме дека неревидираните финансиски извештаи за 2019 година ќе ги објавиме до 16.03.2020 година

Објавено на: 12.02.2020 15:07:47
Документ БР.: DOC_10191-32/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации