листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Откуп на 740 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 14.02.2020 14:24:03
Документ БР.: DOC_10191-33/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации