листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen Povik 20.05.2020 (10).docx

Објавено на: 20.02.2020 14:19:33
Документ БР.: DOC_10109-9/2020
Урнек: Јавен повик за собрание