листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Год. с-ка 2019


12 Мес. извест.2019- АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 27.02.2020 09:25:59
Документ БР.: DOC_26445-13/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.