листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 obrazlozenie za finansiskiot rezultat za 2019 godina


obrazlozenie.pdf

Објавено на: 27.02.2020 14:00:51
Документ БР.: DOC_10191-79/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации