листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик 44 седница на собрание


Јавен Повик за свикување на 44-та седница на Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 28.02.2020 15:45:58
Документ БР.: DOC_10109-11/2020
Урнек: Јавен повик за собрание