листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 

Јавен повик за Годишно Собрание - 02.04.2020 година

 


01 - Јавен повик за Годишно собрание на 02-ти април 2020 година.pdf

Објавено на: 02.03.2020 09:08:52
Документ БР.: DOC_10109-12/2020
Урнек: Јавен повик за собрание